Fiyatlandırma
Tamamen ücretsiz bir servis olan Yandex.Metrica’yı kullanırken hiçbir zaman veri trafiği sınırlamasıyla veya ücretli sürüme geçiş talebiyle karşılaşmazsınız.
What’s included:
ÖzelliklerSınırlamalar
Veri trafiğiSınırsız
Kullanıcı hesabı başına site sayısıSınırsız
Kullanıcı destek servisi (e-posta ile)Sınırsız
ÖrneklemeUygulanmaz
Yandex.Metrica neden ücretsiz?
Yandex.Metrica’nın geliştiricisi ve destekleyicisi olan Yandex, Avrupa’nın önde gelen internet şirketlerinden biridir. Şirketin ana ürünü olan Yandex arama motorunun yanı sıra Yandex.Haritalar veya Yandex.Disk gibi kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirip desteklediği bir çok farklı servis de mevcut. Bunları geliştirmek için kullanıcılarıyla ilgili isimsizleştirilmiş çok büyük veri hacimlerini günlük olarak işleyen Yandex, bu şekilde elde ettiği bilgilere dayanarak kullanıcıların internetteki genel davranış kalıplarını saptar ve bunlara dayalı olarak servislerin gelişmesi için kullanılacak özel makine öğrenim algoritmalarını geliştirir. Bu verilerin büyük bir kısmı Yandex.Metrica’dan geldiği için servisin ücretsiz kalmasına özen gösterilmektedir.

Kişisel verileriniz tarafımızdan kesinlikle üçüncü şahıslara aktarılmaz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Birkaç dakikada servisi kullanmaya başlayın
Yandex.Metrica’yı kullanmaya başlamak için kullanıcı hesabınızı oluşturun ve aldığınız sayaç kodunu sitenizin tüm sayfalarına ekleyin.